Учители2020

ХУДОЖЕСТВЕН СЪВЕТ

Розета Величкова – директор

Тотка Катевска – заместник директор

Златка Димитрова – заместник директор

Мариана Маринчева – художествен директор на конкурса „Класика и съвременност“

Павлина Кангалова – ръководител методическо обединение „Пиано“

Нели Хазан – ръководител методическо обединение „Струнни инструменти“

Йордан Вълчев – ръководител методическо обединение „Дървени духови инструменти“

Венета Янкова – ръководител методическо обединение „Медни духови, ударни инструменти и акордеон“

Костадин Чамов – ръководител методическо обединение „Музикални и сценични изкуства“

Людмила Хубенова – ръководител методическо обединение „Теоретични дисциплини“

Деян Василев – ръководител методическо обединение задължително „Пиано“

Красимир Къшев – диригент

ПЕДАГОЗИ

ПИАНО

Мариана Маринчева, Милена Александрова, Павлина Кангалова, Румяна Шишкова

Методическо обединение

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПИАНО И СЪПРОВОД

Деян Василев, Ивайло Величков, Стефанка Мирчева, Нина Симеонова

Методическо обединение

МУЗИКАЛНО СЦЕНИЧНО ИЗКУСТВО

Красимир Къшев – вокални ансамбли, диригент; Костадин Чамов – класическо пеене; Надя Тончева – поп и джаз пеене; Нина Димитрова – класическо пеене; Павел Цонев – поп и джаз пеене; Димитър Вакарелов – поп и джаз пеене;

ДЪРВЕНИ ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

Йордан Вълчев – флейта; Иванка Джелепова – обой; Златко Стойчев – кларинет; Тони Комитов – фагот, саксофон

МЕДНИ ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

Пенчо Пенчев – тромпет, туба

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

Атанас Николов

Анета Димова

АКОРДЕОН

Ангел Чакъров, Веселин Джанкардашлийски, Станимир Сталев

Господин Живков

Методическо обединение

ПРЕДУЧИЛИЩНО И НАЧАЛНО ОБУЧЕНИЕ

предучилищен клас – Даниела Маркова

начални учители –  Светла Драгиева, Елка Грозева, Боряна Кисьова

Жанета Петрова

учители ЦО- Йорданка Димитрова, Станко Петров, Мая Михайлова, Анелия Драгнева

Методическо обединение

МУЗИКАЛНО – ТЕОРЕТИЧНИ ДИСЦИПЛИНИ

Галина Гешева – солфеж и елементарна теория;

Елисавета Кунзова – солфеж и елементарна теория;

Людмила Хубенова – хармония, солфеж и елементарна теория;

Розета Величкова – история на музиката;

Росица Михайлова – музикална литература, народна музика, инструментознание, оперна драматургия;

Стефка Минкова – солфеж и елементарна теория, учебен хор

Методическо обединение

СТРУННИ ИНСТРУМЕНТИ

Момчил Енчев – цигулка; Виктория Колева – виола; Нели Хазан – виолончело; Веселина Жейнова – контарабас; Жулиен Минков – китара; Димитър Вакарелов – китара;

КОРЕПЕТИТОРИ

Велина Ташева, Венета Янкова, Ирена Донева, Полина Влахова

КЛАСИЧЕСКИ ТАНЦИ

Кремена Костова

Станко Танев

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ

Дилян Желязков, Деница Желязкова

АКТЬОРСТВО ЗА ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР

Стоян Ангелов
Жоро Райчев, Стефан Делев

Александър Бориславов, Галя Александрова

Методическо обединение

ОБЩООБРАЗОВАТЕЛНИ ПРЕДМЕТИ

Български език и литература – Добрина Тодорова,Николина Костова;

Английски езикГеорги Христов;

Немски език – Екатерина Гешева;

Италиански език – Даниела Нинева;

Биология и здравно образования, Химия – Елена Марчева;

История и цивилизации – Евгения Влаева

География и икономика – Тотка Катевска;

Математика – Галя Узунова, Емануил Узунов;

Физика и астрономия – Емануил Узунов;

Информатика и информационни технологии – Златка Димитрова;

Изобразително изкуство – Тинка Кирева;

Филисофски цикъл – Тинка Кирева ;

Учители ЦДО – прогимназиален етар – Зорница Димова ; Жана Кабамитова.

Ресурсен учител – Юзджан Юзеир;

Физическо възпитание и спорт – Динчо Бижев;

Възпитател в общежитието – Миглена Гърбасанова;

УЧИЛИЩЕН ПСИХОЛОГ

Катя Янулова

НУМСИ-"Христина Морфова" © 2016 Frontier Theme